liturgická farba féria  Dnes je sobota 23. januára 2021, Meniny má Miloš

Personalizácia
Rozšírené vyhľadávanie

Vyhľadať

Aký bol pre vás duchovný rok 2007?

Pokročil som v duchovnom živote.
4308 (4308 hl.)
Dúfam, že ten budúci bude lepší.
1616 (1616 hl.)
Nemal som čas na duchovný život.
1507 (1507 hl.)
Čo je to duchovný život?
1271 (1271 hl.)

Celkom hlasovalo: 8702

Informácie
Hostitel: www.fara.sk
Spravca:
ICLic. Rastislav Suchý

Design: © M&K&H@Ss

* 15. svetový deň chorých

Vydané dňa 03. 02. 2007 (1330 prečítaní)

Spoločne s celou Cirkvou budeme v nedeľu 11. februára sláviť 15. svetový deň chorých. K tomuto dňu nám Svätý Otec Benedikt XVI. napísal posolstvo.
     Svätý Otec si za nosnú tému svojho posolstva vybral nevyliečiteľne chorých „z ktorých mnohí zomierajú v dôsledku svojej choroby v terminálnom štádiu najmä na miestach, kde chudoba a rôzne ťažkosti zapríčiňujú biedu a nesmiernu bolesť“.

* Časopis Zrno – odvolanie cirkevného schválenia

Vydané dňa 16. 01. 2007 (1836 prečítaní)

Mons. Alojz Tkáč, košický arcibiskup, odvolal cirkevné schválenie časopisu ZRNO.

* Bible Translations Guide

Vydané dňa 14. 01. 2007 (1879 prečítaní)

At Catholic Answers we are often asked which Bible version a person should choose. This is an important question about which Catholics need to be informed. Some have been given very little help about how to pick a Bible translation, but keeping in mind a few tips will make the decision much easier.
There are two general philosophies translators use when they do their work: formal or complete equivalence and dynamic equivalence. Formal equivalence translations try to give as literal a translation of the original text as possible. Translators using this philosophy try to stick close to the originals, even preserving much of the original word order.

* Vitajte v phpRS!

Vydané dňa 11. 06. 2001 (1429 prečítaní)

phpRS je označenie pre GNU redakčný systém vytvorený v jazyku PHP s využitím databázového serveru MySQL.

index | 8-14 | predchádzajúci | Celkom 11 článkov